O nás

Sirupky jsem začala dělat sama, před 12 lety jsem zkusila vyrobit první sirup z bylinek, které jsem pěstovala na zahrádce. Byla jsem překvapená, jak velkou radostí mě tato práce naplnila.  Zkoušela jsem i další planě rostoucí bylinky a plody přetvářet do podoby sirupů a tím vznikaly další druhy. Tyto přípravky jsem dávala svým blízkým a známým, kterým chutnaly a zároveň pomáhaly a tímto mě přivedli k myšlence, abych se této práci začala více věnovat.

Setkala jsem se s jedním hodným a milým člověkem, který mě podpořil a pomohl mou myšlenku realizovat. Tak začala spolupráce a sirupky mohly pomáhat více lidem. Nakonec mi byla přivedena i spřízněná dušička, která mi pomáhá a se kterou se tato radost a láska při práci násobí.

Postupně nám přicházejí i myšlenky a nápady pro další rozvíjení této tvořivé a radostné práce.

Bylinky si pěstujeme sami, snažíme se, aby sběr každé bylinky byl v určité nejpříhodnější denní i roční době, kdy rostlinka má největší sílu. Tímto způsobem se nám daří přenést tu největší sílu a vůni bylin do našich sirupků.

Práce je to nádherná, když smíme vyciťovat léčivé působení jednotlivých bylinek a vnímat, jak hladí duši i tělo. A toto pěkné chceme předávat dál lidem pro pomoc, zharmonizování a posílení těla i duše...